Ogłoszenie

Jeśli ktoś ma jakieś fajne filmy godne obejrzenia to proszę kontaktować się ze mną - Szef ;)

#1 2009-03-25 19:02:09

Smoczas

UÂżytkownik

8196807
Call me!
Skąd: Neverland
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 104
Punktów :   

Paintball

Ay.
Jakiś czas temu rzuciłem pomysłem wypadu na paintball, spodobało się więc podzwoniłem. Czego się dowiedziałem przedstawię poniżej coby Was zachęcić.

Otóż i tak:
- Koszt wypożyczenia sprzętu(w tym maska, marker, mundur i 150 kul) - 30 zł
- Wypożyczony jest do końca trwania zabawy. Nie limitują czasowo, więc gramy ile dusza zapragnie!
- Dysponują 20 kompletami umundurowania dla dziewczyn, więc raczej powinno być problemów z rozmiarami.
- Niestety nie ma możliwości zaopatrzenia się w kule we własnym zakresie, gdyż jak to pan powiedział: 'wszystkie koszty związane z zabawą wliczone są w cenę kul'
- Koszt 50 dodatkowych kul to wydatek 10 zł, dosyć drogo sobie liczą.
- Wspomniał o bonifikacie w wysokości 10 zł dla uczestników nabywających 450 kul.
- Dysponują markerami uznanych marek, więc o bezpieczeństwo i przyjemność z samego korzystania nie powinniśmy się martwić. (Tippmann 98c i BT4 Combat, gdyby kogo ciekawiło)
- Uzupełnianie sprężonego CO2, czyli to co umożliwia strzelanie wliczone jest w cenę.
- Dojazd realizujemy we własnym zakresie.
- Facet z którym gadałem polecał na pierwszy raz pole w Katowicach ze względu na przyjazny teren. Samo pole znajduje się ok 500m od targowiska na Załężu, tak więc dojazd samochodem, pociągiem jest dogodny(podobno, bo nie znam Katowic...)
- Termin do ustalenia.

Zapraszam do deklaracji, pytań, dyskusji.
I pamiętajcie, że im więcej Nas będzie tym większa zabawa <:


Fat kids are harder to kidnap...

Smoczasny Zeskrobywacz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkonkursy tryharder zaproszenia-na-komunie-swieta.eu